Depilacja laserowa Kock

Depilacja laserowa Kock

16 czerwca 2020 0 przez sex Masterka

Epilacja laserowa – nowy sposób na łatwe ciało!

Epilacja laserowa Chełm

Gładkie i zadbane ciało we nowym świecie stanowi samym z pierwszych wyznaczników piękna. Na trwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam zwłaszcza w terminie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze dużo długich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze cechować się na plaży, warto przed urlopem udać się na brak laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody leczenia niechcianego owłosienia pozwalają na osiągnięcie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi godzina (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe także przez to niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, a przy tym bawić się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na brak laserowego usuwania owłosienia, tani w właściwych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Chełm

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest robiona przy zastosowaniu innowacyjnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Nadaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i sprawiają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc urządzenia do wyjątkowych potrzeb pacjenta, co zapobiega budowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W wypadku kobiet jeszcze dużo częsta jest dodatkowo depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do zastosowania laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć bycia gładkiej roli w kierunkach estetycznych. Ta czynność medyczna jest poświęcona zarówno dla pacjentów, którzy chorują na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest brakiem nie tylko efektywnym, lecz jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze technologii i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja może stanowić tworzona u pacjentów z każdym typem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obrębie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zastosowania laseroterapii jest i silna lub świeża opalenizna. Zarówno przed, jak także po zabiegu, zaleca się unikanie ekspozycji na słońce i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w budów kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Chełm

Zabieg laseroterapii nie zbiera się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do naszych codziennych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w ról delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się prowadzić do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Chełm

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!